0 (535) 714 83 53

About Us

Narbim Bilişim, dijital dünyaya açılan kapınız

Nasıl çalışırız

Narbim, kurulduğu  2008 yılından bu yana bilişim sektöründe Bölgesinde 1 Numara oldu. Sunduğu hizmetlerle sektörün en büyüğü konumunda. Narbim, hizmetleri arasına video animasyon ve fotograf çekimlerini de ekleyerek devam ediyor. 

alt

önce  parlak bir fikir

İşimiz parlak fikirleri hayata geçirmektir. Sizin de Web, E-ticaret, Yazılım, Reklam gibi parlak bir fikriniz projeniz varsa

alt

sonra tasarım ve plan

Fikirleri hayata geçirmek için tasarlamaya ve planlamaya başlarız. Fikir alışverişleri yaparız.

alt

kodla gerçekleştir

Fikirleriniz projeleriniz bu aşamada dijital ortamda inşaa edilir, demo yapılır.

alt

herşey hazır

İşimiz marka oluşturmak veya markanıza değer katmaktır.   

alt

Bizi Tanıyın

Dijital dünyada yer almak istemez misiniz? Gelin bir çay içelim


Yenilikçi teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile inovatif ve güncel teknolojileri kullanarak müşterilerine Yazılım, Danışmanlık ve Ajans alanlarında hizmet vermektedir.

Finans, Eğitim, Üretim ve Hizmet sektörleri başta olmak üzere Web ve Mobil uygulamalarla kurum ve kuruluşlara dünyaya açılma fırsatı sunan Narbim, uluslararası standartlarda geliştirdiği sistemlerini Amerika ve Türkiye başta olmak üzere global pazara taşımayı hedeflemektedir.


Web alanında haber, e-ticaret, kurumsal ve özel çözümleri kreatif bir şekilde hazırlayan Narbim, bu alanda müşterilerinin farklı olmasını ve fark edilmesini sağlamaktadır. Danışmanlık konusunda müşterilerine web siteleri, e-ticaret, sosyal medya, reklam, marka, akademi ve ekonomi alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.


Narbim ayrıca ajans alanında da kendini göstermektedir. Bu alanda kurumsal kimlik, katalog çekimleri, casting, sosyal medya, reklam, marka konularında hizmet vermektedir.